Görsel İçerikler

Görsel İçeriklerle Görünür Olun

Görsel içeriklerle sosyal ağlarda, websitenizde ve kurumsal bloglarınızda daha fazla görünür olup daha fazla etkileşim oluşturabilirsiniz.

Sosyal Medyada Dikkat Çekin

Görsel içerikler sayesinde sosyal medya paylaşımlarınızdan daha fazla etkileşim alın, daha fazla kişiye ulaşın. Video ve fotoğraf içerikleriyle büyüyün.

İnternette Etkileşim Alın

Video, fotoğraf ve infografik içeriklerle paylaşımlarınızın etkileşimini yükseltin. Dikkat çekici görsel içeriklerle daha fazla kişiye ulaşın.

Görsel İçerikler ile Büyüyün

Sosyal medya, web sitesi, internet reklamları ve blog için görsel içerikler kullanarak görsel içerikler ile markanızı güçlendirin.

MARKALAŞTIRAN İÇERİKLER

Görsel İçerik Ürünlerimiz

İhtiyacınız olan görsel içerik ürünümüz ile ilgili bilgi almak için iletişim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.

İnfografik İçerik
Resim İçeriği
Video İçerik

Sık Sorulan Sorular

Aradığınız cevabı aşağıda bulamazsanız lütfen iletişim sayfasından bizimle iletişime geçiniz.

İnternette paylaşılmak, internet sitesinde kullanmak, sosyal ağlarda kullanılmak üzere hazırlanmış video, fotoğraf ve illüstrasyon çalışmalarına görsel içerik denmektedir.

Yapılan araştırmalara göre görsel içerik, sadece metin içeriğe oranla çok daha fazla dikkat çekmektedir. Günümüz internet trendleri de görsel içeriğin istikrarlı şekilde büyümesini sağlamıştır.

Görsel içerik hizmeti satın aldığınızda ürün fotoğrafı, tanıtım videosu, sosyal medya paylaşım görseli, Youtube videosu, infografik gibi başlıklarda çalışmalar edinebilirsiniz.

Sosyal medya sitelerinde paylaşılmak üzere, dikkat çekici, kaliteli şekilde hazırlanmış, ilgili sosyal medya sitesinin çözünürlüklerine uygun düzenlenmiş görsel içeriklere sosyal medya görseli denir.

İnfografik, belirli bir veriyi görselleştirerek okunabilir hale getirmektir. İnfografik ile sunulan veriler kullanıcılar tarafından daha fazla okunmakta ve takip edilmektedir.

Contjet, bünyesindeki grafik tasarımcı, fotoğraf sanatçısı ve videographer’lar sayesinde kaliteli ve dikkat çekici görsel içerikler tasarlamaktadır. Daha fazla bilgiyi referanslar sayfamızdan edinebilirsiniz.

Markalaştıran içeriklere sahip ol

Başlamak için hazır mısın?

Müşteri hizmetlerimizle görüşüp daha detaylı bilgi almak istersen butona tıklayıp bize ulaşabilirsin.