Tanıtım İçerikleri

Pazarlama Gücünüzü Arttırın

Dijital pazarlama sürecinizi daha güçlü hale getirecek ürünlerimizi keşfedin.

İnternette Görünür Olun

Basında, internette, sosyal medyada ve mail kutularında görünür olun. Markanızın pazarlamasını tanıtım içerikleriyle yapın.

Markanızı Güçlendirin

Dijital dünyada daha fazla kişiye ulaşarak markanızı güçlendirin. Tüm mecralarda hedef kitlenize tanıtım içerikleri ile ulaşın.

Pazarlama Gücünüzü Artırın

Dijital pazarlama odaklı tanıtım içerikleriyle hedef kitlenize her alandan ulaşarak güçlü bir dijital pazarlama stratejisi uygulayın.

MARKALAŞTIRAN İÇERİKLER

Tanıtım İçerik Ürünlerimiz

İhtiyacınız olan tanıtım içerik ürünümüz ile ilgili bilgi almak için iletişim sayfasından iletişime geçebilirsiniz.

Basın Bülteni
Sosyal Medya İçeriği
E-Mail İçeriği
Meta Açıklama İçeriği

Sık Sorulan Sorular

Aradığınız cevabı aşağıda bulamazsanız lütfen iletişim sayfasından bizimle iletişime geçiniz.

Basında, sosyal medyada, mailde kullanılmak üzere hazırlanmış görsel ve yazı içeriğinin ortak uygulandığı içeriklerdir.

Sosyal medya sitelerinde yapılacak paylaşımlar için kullanılan görsel ve yazıdan oluşan tanıtım içerikleridir. Sosyal medya içerik paylaşım stratejisine göre üretilir ve belirli zamanlarda paylaşılır. Etkileşim artırıcı, takipçi yükseltici şekilde planlanmaktadır.

Basının kullanması amacıyla üretilmiş, markayı, kişi ve kurumu tanıtan, gelişmelerden bahseden, ilgili basın biriminin kullanabileceği şekilde üretilmiş metin ve görselden oluşan tanıtım içeriğidir.

E-mail marketing için hazırlanan, ilgili marka, kişi veya kurumu tanıtan, ilgili içeriği en iyi şekilde karşı tarafa ileten, görsel ve metinden oluşan tanıtım içeriğidir.

Contjet, tecrübeli sosyal medya uzmanı ve yazar kadrosuyla basın bülteni, e-mail marketing için e-mail içeriği, sosyal medya içeriği oluşturmakta ve müşterilerine sunmaktadır.

Basın bülteni, mail içeriği, sosyal medya içeriği parça başı ve özel görsel kullanımına göre fiyatlandırılmaktadır. Görsel içeriğin zengin medyadan oluşması da fiyatlandırmayı etkilemektedir. Daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Markalaştıran içeriklere sahip ol

Başlamak için hazır mısın?

Müşteri hizmetlerimizle görüşüp daha detaylı bilgi almak istersen butona tıklayıp bize ulaşabilirsin.