Yazılı İçerikler

Yazılı İçeriklerin Gücünü Keşfedin

Yazılı içeriklerle markanıza güç katıp müşterilerinizin gözünden Google'da görünür olabilirsiniz.

Yazılı İçerik ile Büyüyün

Web siteniz, blogunuz, e-ticaret siteniz için yazılı içeriğin gücünü keşfedin. Markanızı en iyi anlatacak yazıları Contjet güvencesi ile edinin.

Markanıza Güç Katın

Dijital dünyada markanızı güçlendiren yazılı içerikler üretiyoruz. Markanızın gücünü artıran yazılı içeriklerle daha fazla kişiye erişin.

Google'da Görünür Olun

SEO kurallarına uygun yazılı içeriklerle arama motorlarında görünür olun. Hedef kitlenize arama motorları ile ulaşarak daha fazla müşteriye ulaşın.

MARKALAŞTIRAN İÇERİKLER

Yazılı İçerik Ürünlerimiz

İhtiyacınız olan yazılı içerik ürünümüze tıklayıp daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Aradığınız cevabı aşağıda bulamazsanız lütfen iletişim sayfasından bizimle iletişime geçiniz.

Web sitesi, blog, e-ticaret sitesi için oluşturulan, SEO odaklı yazılan ve hem bilgi vermek hem de marka bilinirliğini artırmak için kullanılan metinlerdir.

Blog yazısı, basın bülteni, e-ticaret kategori ve ürün açıklamaları, web sitesi sayfaları içerikleri, inceleme yazısı yazılı içerik olarak kabul edilmektedir.

Kaliteli bir yazılı içerik SEO kurallarına uygun yazılır. Bilgi verici, markayı en iyi şekilde tanıtan, ilgili kategori ve ürünü tanıtıcı, basına verilen yazı ise haber sitelerinde yayınlanabilir şekilde olmalıdır.

Yazılı içerik fiyatları kelime sayısı, yazı kalitesi, yayınlanacak alan ve hedef kitleye göre, konusuna göre belirlenmektedir.

Contjet içerik üreticileri, alanında uzman, SEO kurallarına hakim, imla ve noktalama işaretlerini bilen, işini seven kişilerden oluşmaktadır.

Contjet, çalıştığı markalara, en iyi yazılı içeriği üreten; yazar kadrosu ile her türlü ihtiyaca uygun yazıları müşterilerine ulaştıran bir dijital içerik üretim platformudur. Referanslarımızı ve yazar kadromuzu inceleyerek bilgi alabilirsiniz.

Markalaştıran içeriklere sahip ol

Başlamak için hazır mısın?

Müşteri hizmetlerimizle görüşüp daha detaylı bilgi almak istersen butona tıklayıp bize ulaşabilirsin.